Puchar Polski Jachtów Kabinowych

Zawiadomienia o regatach
Thumbnail imageNa zakończenie sezonu jak zwykle Iława. Tam macie jeszcze szansę na zdobycie miejsca w finale PPJK. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Gospodarze na pewno nie zawiodą i dobra zabawa murowna.

Augustów CUP - zawiadomienie o regatach

piątek, 21 lipca 2017 22:14
Thumbnail imageDla wielu was dośc daleko ale warto tu przyjechać. Piękne jezioro i  gościnni gospodarze więc musi być fajnie. Zapraszamy na regaty.

MPJK - zawiadomienie o regatach

piątek, 21 lipca 2017 21:46

Thumbnail imageGościnne Giżycko zaprasza na XXIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych z cyklu Pucharu Polski Jachtów Kabinowych w terminie 18-20.08.2017. Mistrzostwa posiadają współczynnik grade 1.2. , baza port Ekomarina Giżycko , natomiast wyścigi odbędą się na jeziorze Niegocin.

W tym roku XXIV MPJK rozgrywane są w klasach : T1, T2, T3, Tango, Open ( jachty kabinowe i otwartopokładowe), Żagle 500, Sympathy 600, a w towarzyszącej Błękitnej Wstędze Jeziora Niegocin w klasie Sigma Active i Albatros 430. Również pod nazwą Błękitnej Wstęga Jeziora Niegocin, po raz pierwszy w tym roku rozegrany zostanie w niedzielę 20.08.2017, wyścig w otwartej formule dla wszystkich jachtów uczestniczących w XXIV MPJK ( wyścig nie liczy się do punktacji w MPJK) oraz wszystkich chętnych załóg żeglarzy goszczących w Giżycku, co będzie wspaniałą okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i jachtu w porównaniu do uczestników MPJK. Po ubiegłorocznej nieobecności ( konflikt terminów regat) w tym roku znowu zagości Flota Korsarzy, również z przedstawicielami z Niemiec i Austrii. Korsarze będą walczyli w Regatach o łuskę Trzeciego Leszcza.

Marszal CUP - zawiadomienie o regatach

poniedziałek, 03 lipca 2017 15:42
Po raz pierwszy zapraszamy zawodników PPJK na jez. Narie. Co bedzie zobaczymy, ale jezioro piekne - sam sprawdziłemć.Warto zobaczyc.
Thumbnail imageI po raz kolejny do Powidza. Jezioro czyściutkie, wiatry na ogół słabe i kręcące ale za to impreza jak się patrzy. Organizator - stowarzyszenie Z Watrem i pod Wiatr - jest dwukrotnym zdobywcą "blachy" nagrody  za najlepsze regty eliminacyjne PPJK. Jest więc prawie pewne że i tym razem będą świetne regaty. Zapraszamy

Anwil CUP - zawiadomienie o regatach

środa, 07 czerwca 2017 13:56
Thumbnail imageHistoria Anwil CUP to prawie historia PPJK. Są z nami od drugiej edycji i to z jakim pięknym skutkiem. Po raz kolejny zapraszamy do Włocławka. Tydzień po Salamander CUP, na tym samym akwenie i w tym samym porcie. Wystarczy raz przyjechać aby dwa razy się ścigać. Zapraszam

Salamander CUP - zawiadomienie o regatach

niedziela, 21 maja 2017 09:32

Thumbnail image

Po raz drugi w historii PPJK załoga Salamandra wyzywa wszystkich do walki. Ci którzy przyjmą wyzwanie będą walczyć na pięknym zalewie Włocłwskim w pieknej marinie YCA Anwil o palmę pierszeństwa. Zapraszamy na trzecie eliminacje PPJK.

solina_anonsDla większości z Was to daleko, ale warto choć raz pojechać. Przepiękne okoliczności przyrody i gościnni gospodarze. Zapraszamy na Solinę na drugie eliminacje PPJK .

Thumbnail imageNajstarsza impreza z cyklu PPJK , piękny akwen jez. Niegocin i gościnne Giżycko - zaprasza na XXIII Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych w terminie 19-21.08.2016 port Ekomarona Giżycko.

W tym roku XXIII MPJK mają współczynnik grade 1.2 , także jest o co walczyć. Oprócz niezapomnianych emocji na wodzie, zapewniamy również emocje na lądzie. Dzięki naszym hojnym sponsorom ( URZĄD MIASTA GIŻYCKO , STAROSTWO POWIATOWE GIŻYCKO,PARKER POLAND, JANMOR, ZAP BATTERIES, NAUTICA- ZEGARKI ŻEGLARSKIE, ŻAGLOWNIA T&J SAILS, OPEL PINDUR, TRANS-ŻWIR, GRUPA PRAWNA TOGATUS, OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GWAREK,YACHT SERWIS SYGNOWSKI, INVESTA, MARK oraz wielu innych) pula nagród przekroczy znacznie ubiegłoroczne 30 tys zł. Część nagród sponsorzy przeznaczają dla zwycięzców w poszczególnych klasach , natomiast znaczna część będzie jak co roku rozlosowana wśród wszystkich uczestników regat.

Augustów Cup - zawiadomienie o regatach

sobota, 23 lipca 2016 09:19
Thumbnail imageBardzo zacna marina, genialne pierogi i jeszcze te augustowskie noce. Trzeba być, aby zrozumieć dlaczego warto tu przyjeżdżać. Zapraszamy na kolejną eliminację PPJK do Augustowa.

Regaty Jakubowe - zawiadomienie o regatach

czwartek, 30 czerwca 2016 16:55
Thumbnail imageWoda mała, wiatr pokręcony, ale impreza na całego. Czyli w Wągrowcu kolejne eliminacje PPJK. Przyjedźcie koniecznie
Strona 1 z 6
  • SailBookwiatrportalZeglarskiboatshowazet-2016wiatr_i_wodadas-yacht-centertawerna-skipperow-2016sailing-org-pl