Mistrzostwa Polski klas T – zawiadomienie o regatach

Tak, w tym roku to już XXV Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych w Giżycku. W dniach 17-19.08.2018 zapraszamy do gościnnego portu Ekomarina Giżycko – organizatorzy Klub Turystyki Żeglarskiej „Szkwał” i Ekomarina Giżycko. Regaty należą do cyklu Pucharu Polski Jachtów Kabinowych ze współczynnikiem 1.2. Pogoda zamówiona, także zapewniamy trzy dni sportowej rywalizacji na jeziorze Niegocin w klasach mistrzowskich T1,T2, T3 i Tango. W  Błękitnej Wstędze Jeziora Niegocin jachty w klasie Open, Sigma Active oraz mamy nadzieję, że w tym roku pojawi się Albatros 430 i na stałe Katamaran.  Korsarze jak co roku będą rywalizowali w Korsarskich Regatach o Łuskę Trzeciego Leszcza. W sobotę 18.08 pierwszy wyścig będzie również sklasyfikowany do pi,atego

Memoriału Jacka Osrlińkiego. W niedzielę 19.08 planujemy otwarty wyścig  Open o puchar XXV lecia MPJK w Giżycku, dla wszystkich uczestników MPJK oraz chętnych żeglarzy(załóg) przebywających w tym czasie w Giżycku.

Zawiadomienie o regatach XXV MPJK 2018 ost

Program XXV MPJK 2018 (1) ost

Jest możliwość zgłoszenia innych klas – warunek minimum 5 jachtów i zgłoszenie klasy u organizatorów do 06.08.2018. Wieczorami uczestników MPJK zapraszamy jak co roku do tradycyjnego mazurskiego grilla i regatową ucztę „kurczak po giżycku”. W czasie dnia promujemy i wspieramy projekt „ Ścigamy się bez promili” .

Od 16-20.08.2018 w Biurze Regat będzie wystawa fotograficzna o tematyce „ 25 lat organizacji Mistrzostw Polski Jachtów Kabinowych w Giżycku”- zapraszamy wszystkich chętnych sympatyków żeglarstwa do obejrzenia.

W sobotę 18.08 w godzinach 12-14 zapraszamy wszystkich chętnych,  głównie dzieci z rodzicami – do uczestnictwa w różnych konkursach i quizach – port Ekomarina przy Biurze Regat. Dla uczestników i zwycięzców ciekawe nagrody.

W załączniku: zawiadomienie o regatach, zgłoszenie oraz program regat.

Czekamy na Was

Organizatorzy – KTŻ Szkwał i Ekomarina Giżycko