Nowości podczas Timberland Nord CUP 2012 Gdańsk!

Thumbnail imageJuż jutro (20.6.2012) kończy się podstawowy termin zgłoszeń do regat Timberland Nord CUP 2012. Nie zapomnij się zgłosić, bo przygotowaliśmy kilka nowości.

Jedną z nich będą odprawy meteorologiczne przygotowane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Morskiej. Codziennie o godzinie 9 rano synoptyk gdyńskiego oddziału IMGW przedstawi co czeka nas w dzisiejszej pogodzie, co pomoże Wam przygotować swoją strategię żeglarską na dany dzień. Usłyszymy nie tylko jak będzie wyglądała sytuacja wiatrowa, czy wystąpią opady lub inne zjawiska, ale także czy mają szanse pojawić się danego dnia prądy wodne.

Następną nowością jest Punk Opieki „KISS & SAIL” (na lotniskach Kiss & Fly).
– Czy zdarzyło się Wam nie pojechać na regaty, bo nie było z kim zostawić dzieci? Albo nie mieliście kogo zabrać ze sobą do opieki podczas pływania? Teraz problem się skończył! Weźcie dzieci ze sobą, a my zajmiemy się nimi podczas regat! Opiekę, zabawę i atrakcje zapewni profesjonalna firma, posiadająca wykwalifikowaną kadrę i pełny pakiet ubezpieczeń. Teren punktu opieki będzie mieścił się przy placu zabaw hotelu Galion wraz z miejscem zadaszonym. Koszt to symboliczne 10zł od dziecka na dzień. Dzieci prosimy wyposażyć w kurteczkę i odzież na zmianę oraz podpisaną butelką picia i kanapką. Wszelkie dodatkowe pomysły będą również mile widziane. Przyjmować będziemy dzieci zgłoszone do 28czerwca, tak abyśmy wiedzieli ile dzieci nas odwiedzi. Pytania o szczegóły oraz zgłoszenia prosimy kierować do pomysłodawczyni akcji: Doroty Dajkowskiej: dorota@dajkowska.pl, tel. 516 716 928.

Bądźcie z nami w dniach 30.6 – 8.7.2012 w Gdańsku lub śledźcie regaty na www.nordcup.pl.