Na koniec roku

Za nami 16 edycja Pucharu Polski Jachtów Kabinowych. Wypada więc podziękować ludziom i firmom, których pomoc pozwoliła kolejny raz „dopłynąć szczęśliwie do mety”.

Po pierwsze zawodnikom za liczny udział i organizatorom za wysiłek i zaangażowanie. Zorganizowali oni 12 imprez liczonych do rankingu. Wszystkie mogą być przykładem dobrej organizacji choć oczywiście zawsze może być lepiej. Pozwolę sobie wyróżnić jednego organizatora – OSiR Olsztyn, który organizując regaty w PPJK po raz pierwszy, zdobył sobie – mam nadzieję na długo – miejsce w kalendarzu PPJK.

Regaty finałowe organizowane bezpośrednio przez Zarząd PPJK z ogromnym wsparciem firmy NORTHMAN oraz osobistym zaangażowaniem jej szefów: Krzysztofa Ciszewskiego i prezesa Krzysztofa Stępniaka, przejdą do pamięci dzięki wyjątkowo zawziętej rywalizacji na wodzie i gościnności gospodarzy na lądzie.

Wspierała nas też firma Raiffeisen Leasing, która wspólnie z nami prowadziła badania rynku dotyczące jej nowego produktu : prywatny leasing na jednostki pływające.

Jak co roku cieszyliśmy się niezmiennym poparciem miesięcznika ŻAGLE, które pisały o naszych regatach zarówno na swoich stronach internetowych jak i w miesięczniku.

Także inne media internetowe prezentowały nasze materiały. Ich znaki znajdziecie na naszej stronie   – serdecznie im dziękujemy.

I jak co roku mogliśmy propagować nasz cykl regat na targach Boat Show i Wiatr i Woda dzięki firmom Interserwis oraz Murator Expo

Na pewno zauważyliście że w tym roku zmieniła się strona internetowa PPJK. Serdecznie dziękując inicjatorowi tej zmiany Jackowi Olubińskiemu, chcemy tez podziękować firmom które sfinansowały tą pracę. Ich znaki firmowe znajdziecie na naszej stronie.

Już teraz rozpoczynamy prace nad przyszłoroczna edycją PPJK. Będzie ona w całości dziełem nowej organizacji, która przejęła to zadanie od osób dotychczas zawiadujących cyklem. Stowarzyszenie PPJK – powstałe jako związek klas T będzie dalej firmowało „tradycyjny „ już cykl regat. Zapraszamy do współpracy i wspólnej zabawy. Spotkamy się na starcie.

Za zarząd PPJK

Jarek Bazylko