Marka Timberland wspiera klasę Nautica 450

Mamy przyjemność poinformować, że dystrybutor odzieżowej marki Timberland nawiązał współpracę z klasą Nautica 450. Jest nam niezmiernie miło, że dostrzeżono potencjał tej widowiskowej i dynamicznie rozwijającej się klasy. Celem tej współpracy jest popularyzacja marki Timberland, a szczególnie produktów skierowanych do żeglarzy.

Już za cztery dni klasa Timberland Nautica 450 rozegra czwarte już Mistrzostwa Polski w Gdańsku. Spodziewamy się silnej floty z Polski, Niemiec i Czech. W ciągu 3 dni zostanie rozegranych 9 wyścigów, a już w piątek rozpoczynają się oficjalne treningi.

Oczywiście na tym nie kończy się sezon klasy Timberland Nautica 450. Czekają nas jeszcze regaty w Polsce, Austrii, Czechach i Niemczech. Wszystkich zainteresowanych jachtami Nautica 450 zapraszamy na „jazdę próbną”, którą można odbyć w marinie w Gdyni. W tym celu prosimy o przesłanie krótkiego e-maila na adres: info@nauticaboats.pl z podaniem proponowanego dnia i godziny testu. Więcej informacji o następnych wydarzeniach Nautica Boats znajdą Państwo na stronie www.nauticaboats.pl.