Finał PPJK 2009

Zawodnicy zakwalifikowanych do eliminacji musza stawić się w Biurze Regat (Port Nieporęt nad Zalewem Zegrzyńskim) do godz. 8.30 w dniu startu.

Uwaga : w eliminacjach finalu PPJK 2009 obowiązują załogi trzyosobowe (sternik plus dwóch)

Dojazd do portu na stronie www.portnieporet.pl

Możliwe jest zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu w cenach rozsądnych. W tym celu należy się kontaktować z Julia Blanc tel: 503 192 810.

Proponujemy śniadania dla zawodników (szwedzki stół: jajecznica, parówki, pieczywo, wędlina, ser, dżem, kawa i herbata) w cenie 18 zł. – trzeba się zgłosić na adres karolina@portnieporet.pl (ile osób, które dni) do czwartku do godz. 12.Trening w czwartek na laserach 50 zł – dowolna ilość godzin, w piątek i w sobotę po regatach bezpłatnie – o ile będę wolne jachty – w piątek nie powinno być problemu, w sobotę sądzę że min. 5 się znajdzie od 16.Nocleg dla żeglarzy 38 zł – rezerwacje pod info@portnieporet.pl lub karolina@portnieporet.pl

Na skutek decyzji dostawcy jachtów musimy zmienić zasady rozgrywania eliminacji w regatach finałowych PPJK. Zasady ścisłego finalu zostaną podane na odprawie.

Zestaw Xtreme Cream/Blue Goo nagrodą w finale PPJK

Na rynku pojawił się polimer, który redukuje tarcie wody aż o 16%. Zestaw wykorzystujący ten nowoczesny środek będzie nagrodą w finałowych regatach PPJK.

Zestaw Xtreme Cream/Blue Goo składa się z dwóch buteleczek.

Blue Goo to silny, ale bezpieczny środek czyszczący. Usuwa tak oporne zabrudzenia jak olej, ślady oksydacji, a nawet drobne rysy, przy tym jest w 100% bezpieczny dla skóry, środowiska czy czyszczonej powierzchni. Jest też w pełni biodegradowalny. Osiągnięcie takiego połączenia było możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnego środka – hipeksyny.

Xtreme Cream to środek konserwujący, który zabezpiecza pokrytą powierzchnię i nadaje jej połysku tak, jakby została polakierowana. Na kadłubie nie osadza się brud, algi ani skorupiaki, a co najważniejsze – tarcie wody zmniejsza się nawet o 16%! Łódź szybciej przyspiesza i łatwiej się nią manewruje, a przypadku motorówek – spada także zużycie paliwa.

Final2009_creamZestaw Xtreme Cream/Blue Goo kosztuje 125zł. Produkt dostępny jest w Internecie, ale będzie go można kupić podczas finału PPJK w niebieskim namiocie .Będzie tam też można wypożyczyć urządzenia Velocitek SC-1 (80zł za dzień) oraz Velocitek SpeedPuck (50zł za dzień).

Więcej informacji:

www.onitpro.pl
www.velocitek.pl

 

 


Załączniki

Grupy eliminacyjne
Zasady rozgrywania finału 2009